Stomatologia Skrzelewska-Czyż

Goczałkowice-Zdrój ul. Kolejowa 6

Stomatologia Skrzelewska-Czyż

Szanowni Państwo
Stomatologia Skrzelewska-Czyż istnieje niezmiennie od 2003 roku. Od początku jej powstania konsekwentnie dążyłam do stworzenia miejsca w stylu określanym mianem stomatologii butikowej (kameralnej), dedykowanej wymagającym pacjentom.
Wraz z całym moim zespołem kładę ogromny nacisk na jakość i standard przeprowadzanych zabiegów, ale również na dyskrecję i elegancję podczas całego pobytu pacjenta w naszym gabinecie.
Prowadzimy kompleksowe leczenie w jednym miejscu, w komfortowej atmosferze – przyjaznej zarówno dla dorosłych jak i dla najmłodszych pacjentów.

Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Katowicach w 1999 roku. W 2002 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej.

Stomatologia Skrzelewska-Czyż

Zapraszam, dr n. med. Katarzyna Skrzelewska-Czyż – lekarz stomatolog, właściciel 

Nasza Oferta

Fizjoterapia stomatologiczna

Periodontologia

Tel:  +48 605 892 085

Adres:  ul. Kolejowa 6, Goczałkowice-Zdrój 

E-mail: stomatologia@skrzelewska.pl

Pracownia Rentgenodiagnostyki stomagologicznej

Do Państwadyspozycji mamy aparat rentgenowski Orthophos XG 3D Ready CEPH niemieckiej firmy SIRONA.

Gwarantujemy najwyższą jakość uzyskiwanych cyfrowo zdjęć przy najniższej dawce promieniowania. Wykonujemy każdy rodzaj zdjęć wykorzystywanych w stomatologii:

-Ortopantomograficzne (Panorama)

-Cefalometryczne

-Tomografia 3D zębów, kości szczęki i żuchwy, stawów skroniowo – żuchwowych oraz zatok obocznych nosa

 

Stomatologia Czyż

Profilaktyka

W imieniu naszych dyplomowanych higienistek pytamy – kiedy ostatni raz byliście Państwo na wizycie higienizacyjnej?
Aby zapobiec nieświeżemu oddechowi, krwawieniu z dziąseł oraz, by zachować zdrowie w jamie ustnej powinno się wykonywać kompleksową higienizację raz na pół roku!
 
Nasze higienistki – Klaudia Faerber, Gabriela Lapczyk oraz Agata Jędrzejczyk otoczą Was profesjonalną opieką, po wykonanym zabiegu dobiorą odpowiednią szczoteczkę i pastę. Zdradzą również sekret, jak czyścić zęby, aby kamień nazębny stał się problemem przeszłości. Wasze zęby staną się białe, gładkie, a przede wszystkim – zdrowsze!
 
Stomatologia Goczalkowice
Stomatologia Goczalkowice

Endodoncja

Wielu pacjentom leczenie kanałowe kojarzy się z bólem, będącym efektem „zatruwania” miazgi zęba. Tymczasem priorytetem w nowoczesnej endodoncji jest wyeliminowanie doznań bólowych i usunięcie zainfekowanej miazgi w znieczuleniu.
Ponadto zabieg oczyszczenia i opracowania kanałów zęba – kiedyś wykonywany wieloetapowo – dziś może być przeprowadzony na jednej wizycie. Dzięki zastosowaniu nowych metod, aparatury i narzędzi (np. użyciu mikroskopu), skuteczność leczenia jest dziś nieporównywalnie większa niż kilkanaście lat temu.
Obecnie jesteśmy w stanie uratować nawet takie zęby, które kiedyś były skazane na usunięcie.
W naszym gabinecie wykonujemy leczenie kanałowe stosując najlepsze standardy światowe, które nakazują aby na jednej wizycie (jeśli to tylko możliwe) wyleczyć zęba, bez względu na ilość kanałów.
 

Chirurgia z implantologią

Jeśli masz braki zębów, możesz je uzupełnić dzięki zastosowaniu implantów zębowych. Są to niewielkie elementy tytanowe – sztuczne korzenie. Stanowią one stabilne podłoże dla koron , mostów lub protez zębowych. Zęby osadzone na implantach są praktycznie identyczne z własnymi. To najlepsze , bezpieczne rozwiązanie w każdym wieku i każdej sytuacji.

Protetyka

Oferujemy pełen zakres leczenia protetycznego obejmujący uzupełnienie braków w naturalnym uzębieniu (m.in. mosty, protezy) oraz podnoszenie estetyki uśmiechu (m.in. inlaye, licówki ceramiczne, licówki porcelanowe). Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi. Wszystkie prace dla naszych pacjentów wykonywane są z najwyższej jakości, atestowanych materiałów.

Ortodoncja

Wiemy jak ważne dla naszych pacjentów są nie tylko białe, ale przede wszystkim proste zęby. Uśmiech to wizytówka każdego człowieka, dodająca pewności siebie i zapewniająca komfort w kontakcie z drugą osobą. Jeśli zależy Państwu na poprawie swojego uśmiechu, zapraszamy do konsultacji z naszym ortodontą.

Po szczegółowym zapoznaniu się z Państwa przypadkiem, zaplanujemy tok leczenia dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb oraz możliwości. W naszej ofercie posiadamy zarówno aparaty stałe jak i ruchome, by sprostać wymaganiom każdego pacjenta i móc jak najlepiej spersonalizować leczenie.

Stomatologia Goczałkowice - Ortodoncja
Stomatologia Goczałkowice - Ortodoncja

Stomatologia zachowawcza dorosłych

Zabiegi w naszym gabinecie przeprowadzamy z zastosowaniem najlepszej klasy materiałów. Gwarantujemy doskonałą jakość i trwałość wypełnień.

Dentysta Goczałkowice

Stomatologia zachowawcza dzieci

Dzieci od małego powinny nauczyć się prawidłowo dbać o swoją jamę ustną, by z wiekiem móc cieszyć się zdrowymi, białymi zębami. Dzięki właściwemu podejściu do małych pacjentów, potrafimy zniwelować lęk i stres, zaszczepić w Państwa pociechach zainteresowanie prawidłową higieną jamy ustnej, a wizytę u dentysty zamienić z obowiązku w świetną zabawę.

Dentysta Goczałkowice